Porady laktacyjne

Konsultacje laktacyjne stacjonarne

Porady online

Karmienie piersią, choć jest naturalną metodą karmienia dzieci, często wiąże się z wątpliwościami i pytaniami. Jeśli zastanawiasz się,

  1. Czy masz odpowiednią ilość pokarmu?
  2. Czy Twoje dziecko się najada?
  3. Czy dobrze karmisz piersią?
  4. Dlaczego karmienie piersią jest dla Ciebie bolesne i co z tym zrobić?
  5. Dlaczego Twoje brodawki są poranione i jak je leczyć?
  6. Dlaczego Twoje dziecko płacze? I wiele innych.

Zapraszam Cię do kontaktu.

Porada laktacyjna trwa ok 1,5 – 2 godziny. Jest to czas, w którym mogę dokładnie zebrać wywiad, zbadać Twoje piersi oraz zbadać dokładnie dziecko – napięcie mięśniowe, odruchy, funkcje oralne itd.

Możemy wspólnie przystawić dziecko do piersi, skorygować to, co wymaga zmiany, utrwalić to, co jest prawidłowe. Na koniec wspólnie ustalimy plan działania, a po spotkaniu jestem zawsze do Twojej dyspozycji 😊

Realizuję także konsultacje laktacyjne w formie online. Na takim spotkaniu także realizujemy wszystkie etapy standardowej konsultacji laktacyjnej. Forma online wymaga pewnego przygotowania – więcej na ten temat znajdziesz na moim blogu.

Karmienie piersią to inwestycja w zdrowie nie tylko Twojego dziecka, ale i Twoje. To oszczędność czasu oraz pieniędzy. I chociaż początki bywają trudne, uwierz mi, przychodzi czas, kiedy karmienie piersią jest łatwiejsze niż karmienie butelką. Zapraszam do kontaktu.

Porada laktacyjna

Kontakt