O mnie

Nazywam się Agnieszka Bieńkowska – Kulesza, jestem położną, Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym (CDL), Edukatorem ds Laktacji i Mioterapeutą Funkcjonalnym oraz Doradcą Chustonoszenia ClauWi i Specjalistą rehabilitacji okołoporodowej.

Ukończyłam studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Swoją praktykę zawodową rozpoczęłam w Szpitalu Św. Rodziny w Warszawie, obecnie pracuję w EMC Instytut Medyczny Szpital Św. Anny w Piasecznie oraz w Szpitalu Specjalistycznym im. Krysi Niżyńskiej “Zakurzonej” na ul. Inflanckiej w Warszawie. Prowadzę konsultacje laktacyjne, rehabilitację okołoporodową i naukę chustonoszenia oraz edukację przedporodową w ramach Szkoły Rodzenia.

W praktyce stosuję kinesiologytaping, chustę rebozo oraz elementy akupresury. Uczę masażu Shantala oraz prawidłowej pielęgnacji noworodka, z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego. Prowadzę Centrum Wspierania Rodziny “moreLOVE”, w którym pracuję z rodzicami zainteresowanymi powyższymi zagadnieniami.

W swojej pracy skupiam się głównie na naturalnym podejściu do rodzicielstwa, świadomym podejmowaniu decyzji w okresie okołoporodowym oraz pielęgnacji noworodka w myśl rodzicielstwa bliskości. Nieustannie dokształcam się dla podniesienia jakości świadczonych porad i cenię sobie wskazówki i sugestie rodzin, z którymi pracuję.Jestem otwarta na ciekawe formy współpracy, angażuję się w projekty działające na korzyść rodzicielstwa bliskości, macierzyństwa, kobiecości.

Porady laktacyjne – Warszawa

Zapraszam do współpracy.

Agnieszka Bieńkowska-Kulesza

Ukończone kursy, szkolenia, udział w konferencjach
(w trakcie tworzenia)

Kontakt