Centrum wspierania
rodziny moreLOVE

poznaj naszą ofertę

Położna Warszawa, Piaseczno

Jeśli szukasz Położnej w Warszawie, Piasecznie, Konstancinie, Grójcu czy Górze Kalwarii lub w okolicach, to znalazłaś się na dobrej stronie.

Jestem położną, doradcą laktacyjnym i specjalistą rehabilitacji okołoporodowej. W swojej praktyce kieruję się zasadą: udzielać wsparcia, słuchając, przekazując aktualną wiedzę, ale też doradzając z serca. Oceniam, ale nie krytykuję. Pokazuję możliwości, lecz zawsze wybór pozostawiam Wam.

Cenię ŚWIADOME RODZICIELSTWO, co dla mnie oznacza wiarę w mądrość rodziców. Po pierwsze – pierwotny instynkt, po drugie – wiedzę, obserwację i doświadczenie.

Jeśli chcecie zaprosić mnie do wspólnej podróży pod tytułem “Rodzicielstwo”, zapraszam! Oferuję swoje doświadczenie z zakresu laktacjichustonoszenia i rehabilitacji okołoporodowej. Pracuję z Kinesiology Taping, Rebozo, gwizdkiem porodowym i przygotowaniem do porodu w hipnozie. W praktyce wykorzystuję akupresurę.

W mojej ofercie znajdziecie takie usługi jak porady laktacyjne, rehabilitację okołoporodową, czy naukę noszenia dziecka w chuście, tzw. chustonoszenie. Centrum Wspierania Rodziny “moreLOVE” to też Indywidualna Szkoła Rodzenia, nauka pielęgnacji nororodka i wizyty patronażowe położnej.

Więcej o usługach położnej znajdziecie w ofercie.

Położna Warszawa, Piaseczno, Konstancin, Józefosław…

Jako położna dojeżdzam do Warszawy, Piaseczna, Józefosławia, Nowej Woli, Nowej Iwicznej, Starej Iwicznej, Głoskowa, Gołkowa, Julianowa, Lesznowoli, Zalesia, Mysiadła, Zgorzały, Magdalenki, Żabieńca, Baniochy, Henryków – Urocze, Grójca, Góry Kalwarii itd.

#Położna #Warszawa #Piaseczno

Położna Warszawa, Piaseczno
czytaj więcej...

Kontakt